Współpraca

współpraca z leasingiem operacyjnym

Dla agentów

Poszukujemy chętnych i otwartych na nowe wyzwania osób do pracy jako agent pośrednictwa kredytowego.  Jeśli jesteś osobą posiadającą umiejętności interpersonalne, której przyjemność sprawia kontakt z ludźmi, być może trafiłeś na doskonałą okazję współpracy.

Praca agenta polega na pośredniczeniu i zapewnianiu rozwiązań kredytowych dla klientów potrzebujących pomocy finansowej. Wyszukuj klientów wśród swoich znajomych i proponuj im szybką pożyczkę lub leasing. Być może nie zdajesz sobie sprawy, ale blisko 70% dorosłych Polaków posiada kredyt, a co piąty chciałby zaciągnąć kolejny, żeby zaspokoić swoje potrzeby.  Wśród tych potrzeb znajdziemy zakup mebli, remont mieszkania, opłatę rachunków, a nawet sfinansowanie prezentu na urodziny kogoś z rodziny. Statystyki mówią same za siebie i dają Ci pełne pole do zdobycia klientów. Każdy nowy kredyt, którego będziesz inicjatorem to prowizja na twoje konto. Aby pracować dla Kredytum.pl nie musisz wcale porzucać swojej dotychczasowej pracy. Nie narzucamy Tobie planów sprzedaży, dlatego możesz na początek sprawdzić czy będziesz dobrym agentem, a jeśli okaże się to twoim powołaniem, możesz zacząć pracować jako pełno-etatowy agent kredytowy. Oczywiście, podstawą naszej działalności jest leasing, więc jeśli pracujesz w branży motoryzacyjnej – masz większe możliwości sprzedaży niż osoba, która pracuje gdzie indziej.  Najważniejsze w tej pracy to umieć znaleźć klientów. Obracając się w licznym środowisku lub mając pracę polegającą na kontakcie z dużą liczbą osób, masz duże szanse na sukces. Jeśli wiesz jak sprzedawać samochody i robisz to zawodowo, jest to praca wręcz stworzona dla Ciebie. Możesz zarobić dodatkowe pieniądze. Wystarczy, że każdemu z kim masz kontakt zaproponujesz swoje usługi. Uwierz, nasi agenci, postępując w ten sposób potrafią zarobić nawet kilkaset złotych na jednej transakcji, a niektórzy aż kilka tysięcy.

Wybierając prace dla naszej spółki dostajesz darmowe wsparcie oraz narzędzia, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Narzędzia o jakich mowa, to opracowane przez naszych programistów, rozwiązania, które mają za zadanie ułatwić pracę każdego agenta kredytowego. Za pośrednictwem platformy Kredytum.pl masz dostęp do wszelkich swoich sprzedaży, klientów, wniosków z każdego miejsca na ziemi – za pośrednictwem internetu. Nie musisz mieć biura i sekretarki – wszystko załatwisz bez takiej konieczności. Dostaniesz także darmową stronę internetową oraz pakiet ulotek, reklamujących Twoją działalność, na start. Współpracując z nami wybierasz prace dla lidera rynku pośrednictwa kredytowego w Polsce.

Zostań agentem
pośrednictwo leasingowe

Dla partnerów biznesowych

Starając się stale poszerzać zakres naszych usług, poszukujemy nowych partnerów biznesowych przede wszystkim z branży motoryzacyjnej. Lata doświadczenia w świadczeniu usług leasingowych, udowodniły naszym klientom, że na tym rynku czujemy się doskonale. Nasi agenci utrzymują dobry kontakt z dealerami wielu marek samochód osobowych, ale nie tylko. Równie prężnie świadczymy swoje usługi w branży budowlanej (zapewniając naszym klientom maszyny specjalistyczne), a nawet w branży turystycznej (leasingujemy także autobusy i autokary). Posiadamy szerokie możliwości, dlatego pragniemy wejść we współprace z dostawcami różnych usług. Doskonale znamy potrzeby naszych klientów i to właśnie  dla nich pragniemy się rozwijać. Jeśli Twój salon samochodowy potrzebuje nowego rynku zbytu, mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Oferujemy pośrednictwo w sprzedaży Twoich samochodów. Będziemy wykorzystywali do tego wszystkie kanały dystrybucji jakie posiadamy, a są to: agenci mobilni, call center oraz strony internetowe. Za ich pośrednictwem każdego dnia trafiamy do setek, a nawet tysięcy ludzi w całym kraju. Sama liczba naszych agentów świadczy o naszej wysokiej pozycji – 13 tys. Na rynku produktów finansowych jesteśmy niekwestionowanym liderem. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zdobyli kolejny rynek i to właśnie ty możesz być naszym partnerem. Swoją wysoką pozycją zawdzięczamy bowiem tylko i wyłącznie sobie. Sami opracowaliśmy wszystkie rozwiązania, z których pomocy korzystamy, aby jak najlepiej promować i świadczyć nasze usługi.

Swojej propozycji nie kierujemy wyłącznie do branży motoryzacyjnej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy firm innych branży. Szczególnie zależy nam na firmach rynku: energetycznego, telekomunikacyjnego oraz reklamowego, ale możemy wykorzystać nasz potencjał do promocji i sprzedaży wszelkiego rodzaju usług. Nasi pracownicy gotowi są reklamować twój produkt w trakcie rozmów telefonicznych prowadzonych za pośrednictwem call center. Możemy dołączać ulotki do każdej umowy podpisanej przez agenta i dzięki temu rozwiązaniu zyskasz codziennie kilkaset potencjalnych klientów. Aby dowiedzieć się więcej na temat współpracy wypełnij formularz na dole. Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie najszybciej jak będzie to możliwe.  

Zadaj pytanie dotyczące współpracy

Opinie

Damian z Opola >> Kredytum współpraca

0

  polub opinię

09-11-2015 15:14

Kredytum jest najlepsze !

Odpowiedz

Tworzysz nowy komentarz

captcha
captcha
c